fbpx

obsługa Wniosków o dofinansowanie KFS oraz BUr

nasza praca

Pomagamy wypełnić wniosek KFS i BUR

Obsługa wniosków o dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego czy Bazy Usług Rozwojowych rozpoczyna się wypełnieniem formularza, który z kolei uruchamia do działania sztab ludzi. Rozpoczniemy od weryfikacji zgłoszenia pod względem aktualnych możliwości dofinansowania kursów FDM. 

Często nasz pierwszy kontakt z Tobą zostaje oddalony w czasie ze względu na brak naboru. Komplementarność naszej usługi polega na tym, że nie zapomnimy o Tobie do momentu, w którym nam o tym nie powiesz np. zmieniając zawód.

Dołączając do nas masz pewność, że dowiesz się o każdym naborze jako pierwszy. Zobacz na co i kiedy możesz liczyć z naszej strony. Ograniczamy ilość kontaktów z Tobą do niezbędnego minimum.

Dane z formularza mają ogromne znaczenie.

Szczególną uwagę zwróć na
  • Dane o zatrudnieniu
  • Miejsce pracy
  • Dane kontaktowe
  • Wiek
  • zgody na kontakt teraz i w przyszłości
każdy zapis to nowe wyzwanie

Zobacz jak pracujemy

Analiza danych z formularza

Po wpłynięciu formularza poddajemy go gruntowej analizie pod kątem aktualnych naborów. Kluczowe jest miejsce pracy, rodzaj zatrudnienia oraz Twój wiek. Otrzymasz wiadomość potwierdzającą otrzymanie  zgłoszenia oraz 3 wiadomości z opisem programów.

informacja o rozpoczynającym się naborze KFS i BUR

To idealny moment na kontakt. Do poinformowania Cię o możliwości pozyskania dofinansowania do kursu wykorzystujemy smsy oraz połączenia telefoniczne. Odzywamy się tylko wtedy, kiedy spełniasz warunki naboru. Zero zbędnych telefonów.

Wsparcie w przygotowaniu wniosku

To czas, kiedy Nasza współpraca zaczyna się materializować. Aktywnie wspieramy Cię w przygotowaniu i złożeniu wniosku o dofinansowanie do Powiatowego Urzędu Pracy czy Operatora Środków BUR. Miarą sukcesu są przyznane środki. 

następny kurs rozpocznij z nami

Dofinansowanie kursów dla fizjoteraputów. Dołącz do nas