fbpx

modelowanie ścieżki rozwoju z fdm

Pozostałe usługi

Dane kontaktowe

Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

kontakt@fizjodofinansowania.pl

(+48) 572955747, 789228827

Ankieta zawodowa

Odpowiedz na kilka pytań i pozwól nam stworzyć ścieżkę rozwoju w modelu FDM skrojoną na miarę. 

nasza praca

To również doradztwo

W ofercie szkoleniowej Angitii znajdują się kursy II-poziomowe, wspierające rozwój fizjoterapeutów w określonych dziedzinach. Ortopedia, fizjoterapia dziecięca czy neurologia to tylko początek drogi do osiągnięcia wysokiej skuteczności terapeutycznej.  

Zespół specjalistów fizjodofinansowania.pl posiada szereg umiejętności i bogate doświadczenie w określaniu najlepszej drogi rozwoju w oparciu o model FDM. Dzięki wieloletniej współpracy z fizjoterapeutami pracującymi w placówkach prywatnych, publicznych oraz szpitalach, zyskaliśmy wiedzę o funkcjonowaniu rynku fizjoterapii w Polsce, z uwzględnieniem specyfiki regionów. Opierając się na zgromadzonych danych, tworzymy indywidualną ścieżkę rozwoju dla każdego terapeuty. Analizując informacje ze zgłoszenia jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie spersonalizowaną ofertę kształcenia, zgodną Twoim doświadczeniem i zainteresowaniami.

Pomożemy Ci również sfinansować Twój rozwój, korzystając ze środków dostępnych w ramach aktualnych programów.

Modelowanie Ścieżki Kariery z FDM

Nasze możliwości

Do określenia strategii rozwoju potrzebujemy informacji o Twoim miejscu pracy, doświadczeniu zawodowym, umiejętnościach manualnych, ukończonych kursach i preferencjach terapeutycznych. Im bardziej szczegółowe będą informacje, jakie od Ciebie uzyskamy, tym dokładniej będziemy mogli przygotować ścieżkę rozwoju Twojej kariery.

Po szczegółowej analizie informacji nasz zespół specjalistów przygotuje rekomendację ścieżki Twojego rozwoju. Zostaniesz umówiony na bezpłatną konsultację z doradcą, podczas której wspólnie przeanalizujemy przygotowany plan i będziesz mógł podjąć decyzję, czy chcesz go realizować.

Jeśli zdecydujesz, że chcesz realizować zarekomendowany przez nas plan rozwoju, przeanalizujemy wspólnie możliwości jego finansowania. Sprawdzimy, czy spełniasz wymagania aktualnych programów oraz pomożemy z wypełnieniem wniosków i wszelkimi formalnościami.

następny kurs rozpocznij z nami

Dofinansowanie kursów dla fizjoteraputów. Dołącz do nas