fbpx

Darmowe kursy dla fizjoterapeutów

W Polsce funkcjonuje kilka systemów wsparcia fizjoterapeutów chcących rozwijać swoje kompetencje zawodowe. Baza Usług RozwojowychKrajowy Fundusz Szkoleniowy czy nieoprocentowana pożyczka Inwestuj w Rozwój należą do instytucji wspierających rozwój wielu zawodów. Tylko jeden z tych programów umożliwia darmowe kształcenie dla fizjoterapeutów. O jakim programie mowa?

Darmowe kursy dla fizjoterapeutów - od czego zacząć?

W założeniach finansowania kursów dla fizjoterapeutów tylko jeden z trzech wymienionych programów pozwala na darmowe  KFS umożliwia się pozyskanie do 100% wartości kursu. Oczywiście sam program zawiera w sobie szereg ograniczeń dotyczących formy zatrudnienia, miejsca wykonywanej pracy, wielkość firmy i wiele innych. Wszystkie obostrzenia mają na celu ograniczyć dostęp do środków dla osób/firm, które ich nie potrzebują. 

Jakie warunki należy spełnić?

Przede wszystkim fizjoterapeuta musi spełniać warunek formy zatrudnienia. 100% finansowania dostępne jest jedynie dla zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę lub prowadzących działalność gospodarczą i zatrudniają co najmniej 1 pracownika. Nie ma znaczenia wymiar czasu pracy pracownika, czyli praktycznie może być to 1/32 etatu. Darmowe kursy dla fizjoterapeutów dostępne są jedynie dla tych dwóch form zatrudnienia. W przypadku umów zlecenie, jednoosobowych działalności gospodarczych mowa jest o maksymalnych wsparciu w wysokości do 80% wartości kursu.

Nabór wniosków do KFS ogłasza Powiatowy Urząd Pracy i niestety nie ma możliwości planowania terminu naborów, których w ciągu roku może być nawet kilka. Czas trwania naboru jest często bardzo skrócony i może trwać nawet 2 dni.

Kolejność przyznawania środków zależy od kolejności złożonych wniosków stąd szybkość działania ma ogromne znaczenie. Warto korzystać z wyspecjalizowanych firm wspierających pozyskanie środków na kształcenie. Fizjodofinansowania.pl to brand należący do Angitia Sp. z o. o., mogący się pochwalić 7-letnim doświadczeniem w modelowaniu ścieżki rozwoju fizjoterapeutów w całej Polsce.

Darmowy kurs dla fizjoterapeuty - co należy zrobić?

Przede wszystkim trzeba się spieszyć! Nabory wniosków w poszczególnych powiatach zmieniają się bardzo dynamicznie i ilość ubiegających się o finansowanie jest dość duża. Stąd liczy się czas reakcji i przygotowanie do ogłoszenia naboru.

Wystarczy wypełnić formularz na stronie https://fizjodofinansowania.pl Od tego momentu będziemy monitorować za Ciebie dostępność środków i jak tylko się pojawią zadzwonimy i wspólnie przygotujemy dokumenty do naboru.

Od tego momentu darmowe kursy dla fizjoterapeutów nie są już mitem a rzeczywistością.

zostaw to nam

Jesteśmy tutaj żeby Ci pomóc

email

kontakt@fizjodofinansowania.pl

Bezpłatne konsultacje

(+48) 572955747, 789228827

Dofinansowanie kursów dla fizjoteraputów. Dołącz do nas